Reha IT alustas tegutsemist 2020. aasta suvel. Meie eesmärgiks on pakkuda klientidele ausat ja sõltumatut  IT konsultatsiooni ja ärianalüüsi teenust.

Toomas Vaher

Olen töötanud IT vallas üle 20 aasta. Alustasin tavalise IT poisina, edasises karjääris olen pidanud järgmisi ametikohti: süsteemiadministraator, hooldusmeeskonna juht, IT juht, majandustarkvara peakasutaja, konsultant, analüütik ja arhitekt. Olen töötanud nii kliendi poolel kui ka IT teenust osutavates ettevõtetes.

Võtmekliendid, kellele olen teenust osutanud või kelle juures tööl olnud: Lemeks Grupp (metsamajandus, puidutööstus, põllumajandus), Puidukoda OÜ (puidutööstus), Atria Eesti AS (lihatööstus), Maag Grupp (toiduainetööstus, hulgimüük), Kaupmees ja Ko (jae- ja hulgikaubandus), Telia Eesti AS (telekommunikatsioon), Eesti Kaitsevägi (militaar).

Läbiviidud projektide tehnoloogiad: majandustarkvarad (Dynamics AX, Dynamics NAV), andmebaasid, ärianalüüs, erinevate süsteemide liidestamine, geoinfosüsteemid, veebiarendused, arvutivõrgud, serverid.

+372 517 7935

toomas.vaher (at) rehait.ee